co kupic na parapetowke

Co kupić na parapetówkę?

31 marca 2022

Etap remontowania i wykańczania wnętrza bliskiej Ci osoby już za nim? Cudownie! Teraz moment na zaprezentowanie gotowej przestrzeni, a następnie na cieszenie się nią przez długie lata! Zastanawiasz się jaki prezent na parapetówkę będzie najbardziej odpowiedni? Nie wiesz czy postawić na klasyki czy pokusić się na coś bardziej oryginalnego? Zapraszam po kilka pomysłów, które pozwolą Ci bezstresowo wybrać odpowiedni podarunek na tę uroczystość!

Pierwszym, najłatwiejszym sposobem jest … zapytanie samego zainteresowanego, czy jest coś co szczególnie chciałby dostać! Zwłaszcza jeśli decydujesz się na zakup prezentu stanowiący element wyposażenia wnętrza. Warto upewnić się, że dany przedmiot nie tylko okaże się pomocny w danym mieszkaniu, ale również będzie się odpowiednio komponować z pozostałymi elementami wyposażenia. Dla przykładu zakup opiekacza do chleba w kolorze czerwonym, do mieszkania wykończonego w pastelowych kolorach może okazać się prezentem niepasującym, mimo iż bardzo praktycznym.

Postaw na indywidualnie dopasowany prezent!

Bardziej bezpiecznymi rozwiązaniami są klasyczne prezenty, które zawsze przydadzą się w domu. Dobrym pomysłem jest zestaw sztućców, szklaneczek czy kieliszków do wina. Są to elementy, które przydadzą się w każdym mieszkaniu. Dobrym wyborem jest również zakup kompletu ręczników dobrej jakości, albo ściereczek do kuchni. Jest to uniwersalny element wyposażenia, który sprawdzi się w każdym wnętrzu, bez względu na sposób wykończenia.

Dobra kawa, zestaw pysznej herbaty, czy przypraw również jest bardzo fajnym, praktycznym pomysłem.

Jeśli decydujemy się na zakup dekoracji – doniczek, bieżników, obrusów czy wszelkich elementów ozdobnych warto upewnić się, że są one zgodne z wizją mieszkańców oraz dopasowane do stylu, w którym wykończone jest mieszkanie. Pozwoli to na uniknięcie prezentów, które zostaną schowane do szafy i nigdy nie będą wykorzystane.

Dobrym pomysłem są również rośliny doniczkowe, które są prezentem dość uniwersalnym. W zależności od upodobań właściciela mieszkania można również postawić na indywidualnie dobrane do niego prezenty, np. gry planszowe czy książkę kucharską. Takie dopasowane podarunki są zawsze bezpiecznym pomysłem, który na pewno nie zawiedzie. W zależności od budżetu jakim dysponujemy możemy również pokusić się o zakup nawilżacza lub oczyszczacza powietrza, ekspresu do kawy czy wyciskarki do soków. Zestaw garnków czy akcesoriów do gotowania również stanowi trafiony prezent (pod warunkiem, że gospodarz jeszcze ich nie ma :)).

Podobne wpisy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *