Filtruj

Materiał

Materiał

Cena

Cena

  • 74,00 zł - 190,00 zł

Marka

Marka

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Kolor

Kolor

Warzywniaki

Drewniane warzywniaki

Oferujemy warzywniaki drewniane w wielu rozmiarach oraz różnorodnej kolorystyce. Łatwość montażu sprawia, iż nie musicie być Państwo doświadczonymi ogrodnikami aby stworzyć przydomowy ogród warzywny który będzie cieszył oko oraz będzie łatwy w zarządzaniu. Drewniane warzywniaki pozwalają na tworzenie własnych plantacji nie tylko w ogrodzie ale również na tarasie czy balkonie w bloku. Organizacja ogródka w zielniku mimo ograniczonego miejsca jest prosta i nie brudzi płytek czy posadzki.

Warzywnik w ogrodzie

Przydomowy warzywniak do samodzielnego montażu pozwoli w przyjemny sposób poprowadzić własne uprawy. Drewniane warzywniaki są produktami zaimpregnowanymi dzięki czemu stosowane mogą być zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Warzywniaki

Grid
List

Jest 47 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 47 pozycji

Aktywne filtry

Warzyniki w skrzyniach sprawią, że w zgrabny sposób stworzysz swój mały przydomowy ogród. Oferowane warzywniki drewniane to świetna opcja kiedy nie mamy dużo miejsca - w zasadzie taki warzywniak postawić możemy również na balkonie lub tarasie. W ofercie dostępne są różne wymiary. Drewno impregnujemy w odcieniach teak, mahoń, palisander, zieleń, beton oraz sprzedajemy również w formie surowego drewna. Dzięki zamkniętej formie warzywniak drewniany tworzy ład i estetykę gdzie możemy dowolne warzywa podzielić sobie na poszczególne części.