Doniczki

Donice dekoracyjne do domu salonu - doniczki ozdobne do ogrodu

W każdym mieszkaniu miłośnika roślin możemy znaleźć doniczki, które stanową element dekoracyjny. Przy czym, donica musi być odpowiednio dobrana, ponieważ dzięki temu kwiat rozwija się prawidłowo. Nie możemy zapomnieć o apekcie estetycznym jak i funkcjonalnym. Dzięki donicom wnętrza stają się bardziej przytulne, jak i rownież zapełniają wolną przestrzeń. Osoby, które nie lubią zagracać mieszkań niepotrzebnymi akcesoriami do dekoracji, powinny zdecydować się na zakup donic, poniewać jest ona połączeniem piękna i praktyczności. Na pewno nie pożałują tego zakupu.

Oryginalne doniczki do udekorowania ogrodu

Każda roślina, kwiat w połączeniu z doniczkami to znakomity sposób na metamorfozę przestrzeni. Oferowane przez nas donice wykonane są z tworzyw sztucznych lub drewna. Doniczki w mieszkaniu czy domu sprawią, iż mimo niepogody za oknem, w domu zawsze będą mogli się Państwo czuć jak w najcieplejszym miesiącach roku. Doniczka i roślina w niej umieszczona wniosą do domu nowe kolory i faktury.

Znajdź szybciej klikając

Duże donice drewniane Duże donice drewniane Doniczki - skrzynki z drewna Duże kaskady drewniane Doniczki i donice plastikoweSkrzynki plastikowe

Doniczki

Grid
List

Jest 452 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-20 z 452 pozycji

Aktywne filtry

Skrzynka balkonowa- 80cm biała

Cena
13,09 zł

Doniczka do storczyków COUBI- różowa

Cena
13,19 zł

Donica Rato DRTC600h +nogi+ system antracyt

Cena
64,99 zł Cena podstawowa 69,99 zł